ortam dinleme Kaçırılan Çocuğu Özel Dedektif Mehmet UZUNER buldu. | Özel Dedektiflik

Kaçırılan Çocuğu Özel Dedektif Mehmet UZUNER Buldu..Velayeti annesinde olan 5 yaşındaki M.Ü.’yü kaçıran babayı, özel bir dedektif Antalya’da buldu.
Küçük çocuk annesine teslim edildi.
Lüleburgaz’da annesinin velayetinde olan ve babası tarafından Antalya’ya kaçırılan çocuk, özel dedektif tarafından bulundu.
Özel dedektifin polise verdiği bilgi doğrultusunda, 5 yaşındaki M.Ü., babası Uğur Ü.’den alınarak annesi Serap Ü.’ye teslim edildi.

Oğlunu Kaçırdı 

Annesinin velayetindeyken, babası tarafından kaçırılan 5 yaşındaki çocuk Antalya’da bulundu. 2004 yılında boşanan Serap ve Uğur Ü. çifti, çocukları için anlaşmazlığa düştü. Mahkemenin çocuğun velayetini annesine vermesine rağmen, baba Uğur Ü. Lüleburgurgaz’a giderek, oğlunu kaçırdı. Oğlu kaçırılan SerapÜ. M&B Özel Dedektiflik Bürosu sahibi Mehmet Uzuner’den yardım istedi. Babanın izini süren Mehmet Uzuner, topladığı bilgiler doğrultusunda Antalya’ya geldi. Uğur Ü.’nün Şirinyalı Mahallesi Bilkent Sitesi’nde yaşadığını tespit eden özel dedektif Mehmet Uzuner, savcılık kanalı ile çocuğun annesine verilmesini istedi.
Polisleri Görünce Şaşırdı
Antalya 4. İcra Müdürlüğü’ndeki işlemlerin ardından özel dedektif polis eşliğinde babanın yaşadığı eve gitti. Oğlunu bir yıldır annesinden kaçıran Uğur Ü. karşısında polisleri görünce şaşkına döndü. Mahkeme kararınığur Ü.’ye gösteren polis, çocuğun annesine teslim edilmek üzere Polis Merkezi’ne götürülmesi gerektiğini söyledi. Lüleburgaz’da yaşayan Serap Ü. çocuğunun kendisine teslim edilmek üzere karakolda bekletildiği haberini alır almaz uçakla Antalya’ya geldi. Apar topar Demircikara Polis Merkezi’ne gelen Serap Ü. bir yıldır göremediği oğlunu kucakladı. Görüntü alınmasını istemeyen Serap Ü. oğluyla birlikte karakoldan ayrıldı. Polis, genç kadın ve oğluna Antalya il sınırları dışına kadar eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan Sabah Gazetesi 02/08/2005 Dikkat Biri Sizi Gözetliyor başlıklı makalemizde dedektif, dedektiflik büroları ve istanbul dedektiflik hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments are closed.