ortam dinleme Dedektif bey eşim beni aldatıyor mu? | Özel Dedektiflik

Dedektif Mehmet UZUNER

Eşinizin aldattığını mı düşünüyorsunuz? Araştırma şirketleri onları adım adım izliyor. Aldatıyorsa belgeliyor,
yoksa içleri rahatlatıyor!

MİLLİYET / SELMAN EKİCİ Ankara

Blue Moon  detektiflik bürosu, buyrun! 80’li yılların meşhur dizisinde, özel detektifler, aldattığından şüphe edilen kadını ya da kocayı izliyordu. Artık bizim de özel detektiflerimiz var. Özel Güvenlik Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi, şüphelenilen çiftleri gece gündüz izliyor. Şirket, işi alırken mutlaka evlilik cüzdanı soruyor. Bu da yetmiyor. Bir de sözleşme imzalıyorlar.

Günlük masrafı 500 dolar
ŞİRKETİN Müdürü Mehmet Uzuner, bir süredir gündemi meşgul eden “aldatma” konusunun da talebi artırdığını, işlere yetişmekte güçlük çektiklerini anlatıyor. Ancak Ankara ve İstanbul’da bulunan ekipleriyle “hedeflerini” Türkiye’nin her yerinde izlediklerini vurguluyor ve “Bu işin günlüğü ortalama masraflar dahiil  500 dolar” diyor.

Yüzde 80’i aldatma üzerine
ŞİRKET, aldatma olayı varsa fotoğraflarla mutlaka belgeliyor ve gerektiğinde mahkemede tanıklık yapıyor. Uzuner, aldatmayla ilgili 250 dosyayı sonuçlandırdıklarını belirtiyor ve “Buradan çıkan sonuç, erkeklerin yüzde 60’ının, kadınların yüzde 40’ının eşlerini aldattığı şeklinde oldu” diye konuşuyor.

Satanizmden kurtardık Şirketin müdürü Mehmet Uzuner, “Borçlusunu kaybeden alacaklı ve çocuğunu takip ettirmek isteyen aileler de başvuruyor. Bir defasında bir ailenin isteği üzerine takip ettiğimiz kız çocuğunun satanist grubun içinde yer aldığını tespit ettik. Aile, kızını satanist grubun içinden aldı” diyor.

Bir önceki yazımız olan Türk Dedektif Mehmet UZUNER buldu Yaz Aşkları Kavuştu başlıklı makalemizde dedektif, dedektif haberleri ve dedektifler derneği hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments are closed.